نماچوب ارژن به عنوان یک شرکت پیشرو در عرصه ارائه مصنوعات چوبی از جمله مبلمان منزل و اداری فعالیت دارد. این شرکت دستیابی به شهرت تراز اول بازارهای داخلی و خارجی را در افق چشم انداز خود قرار داده است .

بررسی وضعیت گذشته این شرکت، حاکی از رشد فوق‌العاده و سریع آن می‌باشد. در سال ۱۳۸۱ اولین فروشگاه خود را در منطقه زعفرانیه تهران افتتاح نمود و در سال ۱۳۸۲ به منظور شناساندن خود به جامعه، اقداماتی از طریق تبلیغات انجام داد. با افتتاح دومین شعبه شرکت نماچوب ارژن در منطقه پاسداران تهران حوزه فروش این شرکت گسترده‌تر گردید.

در سال ۱۳۸۳ با کمک پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز دنیا ، سیاست گسترش حوزه فروش در شهرستان‌ها را اتخاذ نمود و اولین شعبه خود را در شهر اصفهان افتتاح کرد.

در سال ۱۳۸۸ بر پایه فرآیندگرایی ، ساختار نیروی انسانی پالایش یافته و در نتیجه زمینه بهبود بهره‌وری و راندمان کاری منابع موجود آماده گردید . همچنین طراحی سیستم مدیریت کیفیت نیز تکمیل و مرحله اجرا آغاز گردید.

شرکت ارژن

پروژه‌های اجرا شده توسط شرکت نما چوب ارژن

توجه به پروژه‌های انجام شده توسط شرکت “نما چوب ارژن” نشان دهنده کیفیت بالای محصولات این شرکت می‌باشد. از جمله پروژه‌های انجام شده توسط “نما چوب ارژن” می‌توان به این موارد اشاره کرد: “تجهیز فضای اداری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، تجهیز فضای اداری شرکت ایران خودرو …

تجهیز فضای اداری شرکت مرتب خودرو، تجهیز مبلمان اداری شرکت استیل ریزان، تجهیز مبلمان اداری شرکت پرسو الکتریک، تجهیز دفتر مرکزی شرکت LG، تجهیز دفتر مرکزی شرکت Sanyo، تجهیز مبلمان اداری شرکت بلور کاوه، پروژه مبلمان شرکت IGM، تجهیز فضای اداری سفارت مکزیک، تجهیز فضای اداری سفارت ایتالیا”

محصولات نما چوب ارژن

محصولات نما چوب ارژن در یک نگاه کلی به چهار دسته “سرویس‌های نوزادی”، “سرویس‌های تک نفره” ، “سرویس‌های دونفره” و “مبلمان راحتی” تقسیم‌بندی می‌شود. علاوه بر آن این شرکت محصولات دیگری نیز دارد.

شرکت ارژن

اعضای تیم ارژن

محسن شفیع

مدیرعامل

خانم رضوی

مدیر روابط عمومی

محمد اسماعیل پور

طراح سایت و برنامه نویس

خانم رحمانی

مدیر فروش و بازاریابی